DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. WIN EURASIA Uluslararası Fuarı’na Katıldı.

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. WIN EURASIA Uluslararası Fuarı’na Katıldı.

8-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen "WIN EURASIA Fuarı'' imalat sanayiinde sektörünün ulusal ve uluslararası temsilcilerini, sektör paydaşlarını ve karar alıcıları bir araya getirdi.

ABONE OL
Haziran 26, 2022 19:00
Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. WIN EURASIA Uluslararası Fuarı’na Katıldı.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

8-11 Haziran tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “WIN EURASIA Fuarı” imalat sanayiinde kesiminin ulusal ve milletlerarası temsilcilerini, kesim paydaşlarını ve karar alıcıları bir ortaya getirdi. 10 binden fazla ziyaretçiye mesken sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm tertibinde Yalıtkan Paspas Kauçuk Eserleri A.Ş. bölüme sunduğu eserleri tanıttı.

Yalıtkan Paspas Kauçuk Eserleri A.Ş. İdare Konseyi Lideri Engin Özavcı, yalıtkan paspas yahut izole halı olarak isimlendirilen eserin, çalışanların elektrik ile temas etme riski bulunan alanlarda beşerler ile yer ortasında elektriğe karşı yalıtkanlık özelliği sağlayarak can güvenliğini sağlayan bir güvenlik gereci olduğunu, iş güvenliği mevzuatlarını sağlamak ve elektrikle çalışmalarda müdafaa yapmak hedefi ile kullanılması gerektiğine vurgu yaptı.

Yalıtkan Paspas Kauçuk Eserleri A.Ş. İdare Şurası Lideri Engin Özavcı, ”Hedefimiz hiçbir vakit günü kurtarmak olmadı, yarınlara ait hayal kurduk ve yarının gerektirdiği koşullara ahenk sağladık. Pandemi süreci hem Türkiye’de hem de Dünya’da çeşitli krizlere yol açtı. Bu süreçte hem Türkiye’nin hem de öteki ülkelerin muhtaçlıklarını karşılamak üzere medikal eserlerin üretimine girdik. AMSTERDAM markası ile ihracatını gerçekleştirdiğimiz her eserde Türkiye’yi en yeterli biçimde temsil etme uğraşı içerisinde olduk. Krizler hal değiştirerek daima yenileniyor. Hepinizin bildiği Ukrayna savaşı global ekonomiyi olumsuz etkiledi. Bizler savaşın tesirlerini en aza indirgemek ve talepleri karşılamak üzere MEDCLOT isimli eserimizle atardamar kanamalarını durduran bir eser geliştirdik. Dünya’da bu eseri üreten iki şirketten biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Emile Raux’un meşhur kelamını hatırlayalım: Erişmek istedikleri bir gayesi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. Bizim gayemiz Yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın da mega projelerine ve mega kentlerine sunduğumuz özel tahlillerle, Türkiye’yi ve Dünya’yı geleceğe taşımak. Yarınlara ait kurduğumuz hayaller ile takımımla birlikte topyekûn çabalıyoruz,” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.