DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek
  • Gazete Haberim
  • Gündem
  • Eğitim
  • V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek

V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek

Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri’nin (CIP) düzenlediği V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, bu yıl 10 Haziran 2022’de gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması üniversitelerde sosyal sorumluluk ve gönüllülük çalışmaları olacak.

ABONE OL
Haziran 6, 2022 02:48
V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabancı Üniversitesi Toplumsal Hassaslık Projeleri’nin (CIP) düzenlediği V. Ulusal Hassaslık Konferansı, bu yıl 10 Haziran 2022’de gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması üniversitelerde toplumsal sorumluluk ve gönüllülük çalışmaları olacak.

Akademi, özel dal ve sivil toplum örgütlerinde sürdürülen toplumsal sorumluluk alanındaki gelişmeler ve farklı çalışma yaklaşımlarının paylaşılmasına yönelik bir diyalog ortamı oluşturmayı amaçlayan Ulusal Hassaslık Konferansı’nın, Sabancı Üniversitesi Toplumsal Hassaslık Projeleri tarafından beşincisi düzenleniyor.

V. Ulusal Hassaslık Konferansı’nda toplumsal sorumluluk çalışmaları yürüten Türkiye’nin kıymetli üniversiteleri, özel kesim ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler bir ortaya gelerek toplumsal sorumluluk ve gönüllülük alanında çalışmalar yapmak isteyen üniversiteler ile uygun örnekleri, tecrübe ve birikimlerini paylaşacak. Konferans Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde 10 Haziran Cuma günü 10.00- 14.45 saatleri ortasında gerçekleşecek.

Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Fuat Keyman ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Can Ercebe yapacak. Konferansta, “Bir Ders Olarak Toplumsal Sorumluluk”, “Proje Paydaşlarının Gözünden Saha Çalışmaları”, “Günü ve Geleceği Yakalamak: Toplumsal Sorumlulukta NFT ve Blockchain” bahisli 3 farklı oturum gerçekleşecek.

Oturumlarda; Sabancı Üniversitesi Toplumsal Hassaslık Projeleri Yöneticisi Zeynep Bahar Çelik’in yanı sıra Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden öğretim üyeleri, özel dal ve sivil toplum örgütleri temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. 10 Haziran Cuma günü Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde gerçekleşecek olan konferans Sabancı Üniversitesi’nin Youtube hesabından da takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.