DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Odeabank yeni misyon, vizyon ve işveren markasını açıkladı

Odeabank yeni misyon, vizyon ve işveren markasını açıkladı

Türkiye'nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, yeni misyon ve vizyonu ile işveren markasının tanıtımını şirket içerisinde gerçekleştirdiği bir etkinlikle duyurdu.

ABONE OL
Haziran 1, 2022 17:48
Odeabank yeni misyon, vizyon ve işveren markasını açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, yeni misyon ve vizyonu ile patron markasının tanıtımını şirket içerisinde gerçekleştirdiği bir aktiflikle duyurdu.

Toplantıda Türkiye’nin önde gelen “fijital” bankası olma vizyonunu açıklayan Odeabank, yenilikçi çalışma kültürünün ve çalışan tecrübesinin zenginleştirilmesini içeren patron kimliğinin güçlendirilmesi çalışmalarını da “Odealist” ismi altında yürütecek.

ODEABANK yeni periyoda ait tüm stratejisini ve idare ideolojisini, bini aşkın çalışanına bir aktiflikle duyurdu. Bankanın varlık emeli, vizyonu ve misyonunun paylaşıldığı toplantıda, dijital dünyaya dair maksatları dikkat çekti.

Varlık emelini, “Değer yaratan bankacılık hizmetleriyle refahı artırmak” kelamlarıyla aktaran bankanın yeni devirdeki vizyonu ise “Özgün fizikî hizmetlerle bütünleştirilmiş en yeterli dijital tecrübesi sunan, Türkiye’nin önde gelen “fijital” bankası olmak” formunda özetlendi.

Toplantıda Odeabank misyonunu, “Özgün eserlerimiz ve uzmanlığımızla bankacılığı kolaylaştırmak ve toplumsal sorumluk şuuruyla sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlamak” biçiminde çalışanlarına aktardı.

Odeabank, çalışanları, müşterileri ve toplumun refah içinde bir yaşamı mümkün kılan kıymetlerini ise; özgünlük, heyecan, açıklık ve hürmet olmak üzere 4 ana başlıkta topladı.

Yeni vizyon ve misyon ile varlık maksadını çalışanlarıyla paylaştığı toplantıda Odeabank ayrıyeten bir yılı aşkın bir çalışmanın akabinde şirket çalışanlarının katkıları ile oluşturulan “Odealist” patron markasını da duyurdu.

Hayata geçirilen yeni patron markasıyla birlikte; Odeabank çalışanları artık Odealist olarak isimlendirilecek. Odeabank işe alım sürecinden başlayarak, performans sisteminden, eğitim-gelişim imkanlarına, iş-yaşam istikrarından eğlenceli içeriklere kadar tüm tecrübelerini Odealist çatısı atında yapacak. Odeabank hayata geçirdiği Odealist projesi ile kurum kültürünün güçlendirmesini, hayata geçireceği İK projeleriyle çalışanlarının memnunluğunu sağlayacak bir ortam yaratmayı hedefliyor.

Patron markası kapsamında Odeabank Instagram’da oluşturduğu yeni meslek hesabı OdeabankKariyer’i de hayata geçirdi.

Kurum pahalarını ‘Odealist’ çatısı altında birleştirdik

Yeni misyon, vizyon ve patron markasının tanıtım toplantısında konuşan Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü, bankanın dijital çağa geçiş stratejileri çalışmaları hakkında şunları söyledi: “Odeabank kurulduğu günden bu yana ebediyen yenilenen, değişimden korkmayan, bilakis değişim rüzgârını gerisine alan bir banka oldu. Tam 10 sene evvel, uzun yıllardan sonra lisans alarak sıfırdan kurulan birinci banka olarak bir seyahate çıktık. Kısa bir mühlet içinde. Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası olarak güçlü ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. On yıllık seyahatimizde değişen dünya, gelecek beklentileri, teknolojik ve toplumsal trendler ve müşteri gereksinimleri doğrultusunda biz de dünyayla birlikte büyüdük ve değiştik. Bu değişimde son derece uzman çalışanlarımızın, her geçen gün çeşitlenen teknoloji odaklı hizmet ve eserlerimizin, dinamik bankacılık anlayışımızın imzası var. Çağın gerekliliklerine nazaran, bizi geleceğe taşıyacak ilhamı bizlere verebilmesi için bankamızın varlık hedefini yarattık. Yarattığımız varlık gayemizi da daha kolay hayata geçirmek için de şirket vizyon ve misyonumuzu da tekrar tanımladık. Odeabank olarak fizikî ve dijital tecrübelerimizi harmanlayarak, fijital bankacılık anlayışı ile müşterilerimize en hakikat yoldan, yeni kuşak bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Odeabank müşterilerimize en yanlışsız yoldan, yeni jenerasyon bir hizmet sunarak ‘görünenden fazlası’ bir banka olmayı hedefliyoruz.”

Kesimde bir ekol yaratıp “Odealist” kültürü oluşturmak istiyoruz

Odeabank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ebru Vardar, uzun süren çalışmalar sonucu oluşturdukları yeni patron markası hakkında şunları söyledi: “Odeabank olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplum için refah içinde bir ömrü mümkün kılan değerler yaratmak için varız. Varoluş̧ maksadımızı gerçekleştirirken de Odeabanklıların dünyaya bakış açısından, farklı düşünme yeteneğinden ve kurum içinde paylaştığımız değerlerden ilham alıyoruz. Projemizi oluştururken mevcut çalışanların tecrübesini zenginleştirmeyi, potansiyel adaylar ve iş ortakları nezdindeki algıyı güçlendirmeyi hedefleyerek tüm patron markası çalışmalarımızı özgünlük, heyecan, açıklık ve hürmet olmak üzere 4 ana başlıkta gerçekleştirdik. Bizi biz yapan, müdafaamız gereken ve bizi geleceğe taşıyacak bu 4 temel ögesi ‘Odealist’ çatısı altında birleştirdik. Yeni patron markamız, Odealist her kademede bizimle olacak.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.