DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Medikal Estetik Uygulamalarıyla Zahmetsiz Güzellik ve Tedavi Çözümleri Mümkün!

Medikal Estetik Uygulamalarıyla Zahmetsiz Güzellik ve Tedavi Çözümleri Mümkün!

Vanity Estetik Kampanyasıyla Yaza Yenilenerek Girin

ABONE OL
Haziran 2, 2022 19:36
Medikal Estetik Uygulamalarıyla Zahmetsiz Güzellik ve Tedavi Çözümleri Mümkün!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vanity Estetik Kampanyasıyla Yaza Yenilenerek Girin

Gelişen teknoloji ve yeni tekniklerle çeşitlenen medikal estetik uygulamaları yaz gelirken yenilenmek isteyenler için istek edilen görünüme basitçe kavuşmayı sağlıyor. Bu süreçlerin süratli ve doğal sonuçlar sağlaması nedeniyle birçok kişinin medikal estetik uygulmalarına sıcak baktığının altını çizen Vanity Estetik Kurucu Ortağı Op. Dr. Güray Yeşiladalı “Ortalama 20 dakika üzere bir müddette uygulanan bu süreçler, tesirlerinin anında görülmesi ve doğal sonuçlar yaratması sebebiyle talep görürken birtakım süreçler ise tedavi hedefli tercih ediliyor” dedi.

Yaza yenilenerek girmek için arayışların başladığı ve diyet listelerinin yine gün yüzüne çıktığı bahar aylarında medikal estetik uygulamaları da en çok araştırılan ve zahmetsizce hoşluk kapılarını aralayan süreçlerin başında geliyor. Daha genç ve âlâ görünüme sahip olmak isteyenlere pratik tahliller sağlayan medikal uygulamalar, kısa müddette yarattıkları doğal tesirler nedeniyle yaz aylarına istek edilen görünümle ulaşmayı mümkün kılıyor.

“Better You” mottosu ile dünyada ve Türkiye’de ulaşılabilir lüks düzeyinde estetik ve hoşluk tahlilleri sunan Vanity Estetik yaza yenilenerek başlamak isteyenler için haziran sonuna kadar yaptırılacak medikal süreçlerde 2. uygulamadan itibaren 30 indirim fırsatı sunuyor. Vanity Estetik’in kampanyası botoks, göz altı ışık dolgusu, burun dolgusu, dudak, jawline (çene dolgusu) üzere çeşitli medikal süreçleri kapsıyor.

Süratli ve doğal hoşluk dokunuşları

Alanında uzman güçlü hekim takımı, estetik ve hoşluk alanında sunduğu tahliller ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile öne çıkan Vanity Estetik’in Kurucu Ortağı Op. Dr. Güray Yeşiladalı, medikal süreçlerin ağır ilgi görmesinin nedenini şöyle açıkladı:

“Küçük dokunuşlarla süratli sonuçlar sağlaması nedeniyle birçok kişi medikal estetik uygulamalarına sıcak bakıyor. Son devirlerde en ağır talep gören botoks, göz altı ışık dolgusu, burun dolgusu, dudak ve jawline dolgusu üzere süreçler ortalama 20 dakika kadar bir müddette uygulanabiliyor ve kişi günlük hayatına çabucak devam edebiliyor. Sonuçların da kısa müddette görülmesi bilhassa süratli tahlil arayışında olanlar için avantaj sağlıyor. Bu süreçlerin sıhhate ziyanlı, risk taşıyan bir yanı olmaması talep görmesinde en büyük etken. Tıpkı vakitte doğal sonuçlar elde edilmesi tercih sebeplerinin başında geliyor.”

Uygulamaların yalnızca hoşluk için değil tedavi emelli da tercih edildiğine değinen Yeşiladalı, botox sürecinin yalnızca kırışıklıkları azaltmak için değil, terleme, migren ve diş sıkma üzere sorunlarının tahlili için de kullanıldığını vurgulayarak, “Dolgu süreçleri iseacısız kolay tekniklerle çöküntüleri, hal ve simetri bozukluklarını düzeltmek için uygulanabiliyor” dedi.

Yeşiladalı, daima yorgun bir görünümden şikayet edenlerin en çok başvurduğu uygulama olan göz altı ışık dolgusunun yüzdeki silinmeyen yorgun ifadeyi ortadan kaldırarak canlı bir tabir sağladığını belirtti.

Son periyot en çok tercih edilen medikal uygulamalar:

Botoks: Kırışıklıklar, terleme, migren ve diş sıkma üzere sorunların giderilmesi için yapılan bir enjeksiyon süreci olan botoks, kolay ve acısız bir uygulama usulüdür. Mimiklerinizi koruyarak genç görünmenizi sağlayan botoks en çok kırışıklıklar için tercih edilen bir yol olsa da migren, çok terleme ve diş sıkma şikayetleri için de tercih edilen bir tedavidir. Botoks süreci ile bilhassa sistemli olarak yaptırıldığında; terleme oranınız olağan düzeye düşer, migren ağrıları azalır ve ortadan kaybolur, diş sıkma sorunu ortadan kalkar. Üstelik botoks uygulamasını nizamlı yaptırarak kırışıklıkların derinleşmesi engellenebilir.

Dolgu: Dolgu süreci yüzün belli bölgelerindeki; çöküntüleri, simetri bozukluklarını düzeltmeye yarayan bir uygulamadır. Dolgu süreci ile dudak, çene, elmacık kemikleri ve jawline bölgelerinde dolgunluk sağlanabilir. Nasolobial bölge, alın, göz etrafı ve kaş ortası üzere bölgelerde yaşlanmaya bağlı çöküntüler ve çizgiler doldurulabilir hatta burundaki ameliyat gerektirmeyen kusurlar kapatılabilir. Yüzdeki asimetrik nizam ortadan kaldırılabileceği dolgu süreciyle ayrıyeten el, ayak ve boyun bölgesindeki yaşlanmaya bağlı deri deformasyonları iyileştirilebilir. Ruj, porselen makyaj eserleri, dolgunlaştırıcı yağlar ve kremler birçok dolgunlaştırıcı eserin yaratamayacağı etkiyi; kalıcı, tatmin edici ve simetrik olarak sağlar.

● Göz altı ışık dolgusu: Göz altı ışık dolgusu, cilt dokusunun sıvı düzeyini arttırarak; cildin esnekliğini, sıkılığını, pürüzsüzlüğünü, ışıltısını sağlayan bir uygulamadır. Hyaluronik asit, vitamin, protein, aminoasit kombinasyonundan oluşan bu dolgu, göz altındaki koyu halkaları ve çöküntüleri, göz altı etrafında gerekli oranda bir yükseltme sağlayarak ortadan kaldırır ve yapıldığı bölgeden ötürü uzun periyodik kalıcılığa sahip bir süreçtir. Göz altı ışık dolgusu, yüzdeki yorgun görünümü ortadan kaldırarak; yüze daha canlı bir söz kazandırır.

●Burun dolgusu, Ameliyatsız burun estetiği, yalnızca enjeksiyon formülüyle cilt dolgu hususları kullanarak acısız ve kolay prosedürlerle burundaki hal bozuklarının giderilmesine yardımcı olur. Burunda küçük çökmeler, biçim bozuklukları olduğu yahut küçük çıkıntılı bir buruna sahip olunduğu durumlarda tercih edilir. Hastanın burnunda istenen görünümü sağlamak için belirlenen özel alanlara dolgu yapılır. Örneğin, burun ucu dolgusu bu süreçlerden bir adedidir. Burnunda küçük değişikliklerle burun hallerinden şad olabilecekler şahıslar için uygun bir seçenektir. Burun dolgusu süreci sonrasında kısa müddet içerisinde istenen görünüm elde edilir. Doğal sonuçların elde edildiği ve günlük hayatı etkilemeyen kısa müddetli bu süreç sonrasında hastaları şad edecek başarılı sonuçlara ulaşılır.

● Jawline: Jawline dolgu uygulaması ile, keskin bir çene sınırı ile hem yüz simetrisini güzelleştirmek hem de daha genç bir görünüme kavuşmak mümkündür. Çene dolgusu olarak da bilinen jawline dolgu, çeneye istenilen formun verilmesinde kullanılanır. Dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen medikal estetik uygulamaları ortasında yerini alan jawline (çene dolgusu), çenede yaşlanmaya bağlı olarak oluşan hacim kayıplarını gidermek, çene ucunun geride kalması, simetrisini kaybetmesi, sivri ya da geniş olması üzere kişinin görünümü ile ilgili şikayetler için tesir bir tahlildir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.