DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

IT Sektörü ve Üretim Sanayii’nin En İyi İşverenleri Listesi Ağustos’ta açıklanacak!

IT Sektörü ve Üretim Sanayii’nin En İyi İşverenleri Listesi Ağustos’ta açıklanacak!

Türkiye’de Yılın En İyi İşverenleri’nin yanı sıra sektörel, bölgesel ve tema bazlı En İyi İşverenler listelerini açıklayan Great Place to Work® Enstitüsü, Ağustos 2022’de IT Sektörü ve Üretim Sanayii’nin en iyi işverenlerini açıklayacak. Listeye aday olmak için 10 Temmuz tarihi öncesine kadar Great Place to Work® Sertifikasyon programına dahil olunarak harika iş yeri kriterlerini sağlamak gerekiyor.

ABONE OL
Haziran 4, 2022 20:24
IT Sektörü ve Üretim Sanayii’nin En İyi İşverenleri Listesi Ağustos’ta açıklanacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’de Yılın En Güzel İşverenleri’nin yanı sıra sektörel, bölgesel ve tema bazlı En Düzgün Patronlar listelerini açıklayan Great Place to Work® Enstitüsü, Ağustos 2022’de IT Bölümü ve Üretim Sanayii’nin en güzel patronlarını açıklayacak. Listeye aday olmak için 10 Temmuz tarihi öncesine kadar Great Place to Work® Sertifikasyon programına dahil olunarak mükemmel iş yeri kriterlerini sağlamak gerekiyor.

Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren tertiplerin yer alacağı En Uygun Patronlar IT™ 2022 listesi 9 Ağustos’ta, ülkemizin sektörel olarak itici gücü olan ve temsil ettiği çalışan sayısı bakımından öne çıkan üretim bölümünde faaliyet gösteren tertiplerin bulunduğu En Uygun Patronlar Üretim™ 2022 listesi ise 24 Ağustos’ta açıklanacak. IT Dalı ve Üretim Sanayii’nin En Güzel Patronları Listesi’ne aday olmak isteyen tertiplerin 10 Temmuz 2022 tarihinden evvel sertifikasyon programına dahil olup Great Place to Work® şahane iş yeri kriterlerini sağlayarak Great Place to Work Sertifikası sahibi olması gerekiyor.

Eyüp Toprak: “Ülkemizdeki bilişim ve üretim kesimi, Dünya’nın En Uygunları ile rekabet edecek boyutta”

Türkiye’deki faaliyetlerinin 10’uncu yılında ‘Better World For All’ temasıyla herkes için, hepimiz için daha âlâ bir dünya istediklerini belirten Great Place To Work® Türkiye Kurucusu ve Genel Müdürü Eyüp Toprak, “Son iki yıldır dünya öbür bir biçime büründü. Üretim sanayiinin hayatımızdaki rolünü çok daha açık bir formda kavradık. Tıpkı biçimde hayatımızın her alanına değen IT kesimi de vaz geçilmezlerimiz ortasına girdi. Bu iki bölümde yer alan tertipler, eser ve hizmetleriyle bizlerin hayatına dokunurken çalışanları için de mükemmel işyerleri oluşturarak onlara mükemmel işyeri tecrübesi yaşatıyorlar. IT kesimi ve Üretim sanayiinde faaliyet gösteren tertipler sırf iş hacmi olarak değil, birebir vakitte çalışan tecrübesinde de Dünya’nın en uygunları ile rekabet edecek sonuçlar üretiyor. Daha evvelki yıllardaki sonuçlara bakıldığında, IT bölümünde iş yerlerini genel olarak mükemmel bir işyeri olarak tanımlayan Great Place to Work® sertifikasına sahip tertiplerin çalışanları başkalarına nazaran yüzde 20 fazlayken bu oran Üretim Sanayii’nde yüzde 16 daha fazla. Bu nedenle ölçümleme yaparak sonuçları pahalandırmak çok önemli” dedi.

Sertifikasyon programımız tertipleri küresel çapta kusursuz işyeri olarak tescilleme imkanı tanıyor

Great Place To Work® enstitüsü, farklı büyüklük ve bölümlerdeki tertiplere 30 yıldan fazla müddettir 5 kıtada 60’tan fazla ülkede kusursuz iş yeri olmaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda ölçümlemeler yaparak, araştırma ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu bağlamda Great Place To Work® enstitüsü, çalışanların mevcut işyerlerindeki tecrübesine odaklanan “Trust Index™” çalışan tecrübesi anketi ve Culture Audit™ for All metodolojisine dayanan 5 alanda tertibin herkes için şahane bir iş yeri oluşturmadaki tecrübelerini ölçümlemekte, raporlamakta ve yol haritaları çıkarmaktadır. Her yıl dünyanın dört bir yanında birebir kriterler dahilinde 7 binden fazla şirket ve 100 milyonun üzerinde çalışanla gerçekleştirilen anketlerle küresel çapta kıyaslanabilir sonuçlar elde ediliyor. Gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Great Place to Work® sertifikasını elde eden tertipler, bu unvanı 1 yıl boyunca tüm irtibat çalışmalarında kullanabiliyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.