DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

ING Mobil’den İlk Kez ING’li Olan Esnaf ve Şahıs İşletmelerine Özel Yüzde 0,99 Faizli Kredi Fırsatı
  • Gazete Haberim
  • Ekonomi
  • Borsa
  • ING Mobil’den İlk Kez ING’li Olan Esnaf ve Şahıs İşletmelerine Özel Yüzde 0,99 Faizli Kredi Fırsatı

ING Mobil’den İlk Kez ING’li Olan Esnaf ve Şahıs İşletmelerine Özel Yüzde 0,99 Faizli Kredi Fırsatı

ING Türkiye, ING Mobil üzerinden ilk kez ING’li olan esnaf ve şahıs işletmelerine özel 20 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuyor.

ABONE OL
Haziran 4, 2022 16:36
ING Mobil’den İlk Kez ING’li Olan Esnaf ve Şahıs İşletmelerine Özel Yüzde 0,99 Faizli Kredi Fırsatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ING Türkiye, ING Taşınabilir üzerinden birinci kere ING’li olan esnaf ve şahıs işletmelerine özel 20 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuyor. İşletmeler, ING Taşınabilir ve ing.com.tr üzerinden kredi müracaatında bulunabiliyor ve ING KOBİ Dijital dünyasında yerlerini alarak dijital kanallar üzerinden sunulan eser ve fırsatlardan yararlanabiliyor. ING Türkiye Hükmî Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ticarette anlık muhtaçlıklar için süratli ve zahmetsiz tahliller gerekebiliyor ve işletmelerimizin işlerinin başından ayrılmadan gereksinimlerini karşılayabilmesi daha değerli hale geliyor. Biz de dijital dönüşümü stratejimizin merkezinde konumlandırarak dijitalleşmede öncü bankalar ortasında yer alıyor, yenilikler sunarak pazarı dönüştürüyor ve zahmetsiz bir bankacılık anlayışıyla müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz. İşletmelerimiz, hem uçtan uca dijital bir tecrübe yaşayarak ING müşterisi olabiliyor hem de onlara sunduğumuz avantajlı kredi fırsatı ile nakit muhtaçlıklarını karşılayabiliyor” dedi.

Dijital gücüyle ve zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık eser ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde tahliller sunan ING Türkiye, ING Taşınabilir üzerinden birinci defa ING müşterisi olan esnaf ve şahıs işletmelerine özel kredi kampanyası geliştirdi. Bu kapsamda, ING Taşınabilir üzerinden diledikleri yer ve vakitte 7/24 ING’li olan esnaf ve şahıs işletmeleri, işlerinin başından ayrılmadan ING Taşınabilir uygulaması ve ing.com.tr üzerinden kredi müracaatında bulunabiliyor ve 20 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. İşletmeler ayrıyeten ING KOBİ Dijital dünyasında yerlerini alarak yalnızca dijital kanallar üzerinden sunulan eser ve fırsatlardan da yararlanabiliyor.

İşletmeler, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dijital kanallar üzerinden zahmetsiz bir formda ING’li olabiliyor.

ING’li olmak isteyen olan esnaf ve şahıs işletmeleri, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dilediği yerde kolay ve zahmetsiz bir formda ING’li olabiliyor. İşletmeler, ing.com.tr ve ING Taşınabilir uygulaması üzerinden vade kederi olmadan günlük birikim yapma imkânı sağlayan KOBİ e-Turuncu ya da ING KOBİ Anında Kredi müracaatında bulunarak dijital kanallar üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayabiliyor. İşletmeler eser seçim sürecini tamamladıktan sonra ING Taşınabilir üzerinden uzaktan müşteri olma adımına geçiyor. Güvenlik adımlarını geçen kullanıcılar, son adımda müşteri temsilcileriyle yapılacak manzaralı görüşmeye katılarak anında ING müşterisi olabiliyor. Kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi için yeni çipli kimlik ve NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliği olan bir telefonunu olması gerekiyor. Bu özelliklere sahip kimlik kartı ve telefonu olmayanlar ise son adımda imza sürecini kurye ile tamamlayabiliyor.

Öcal Ağar: Dijitalleşmede öncü bankalar ortasında yer alıyor ve müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz.

Dijital liderlik maksadıyla ilerlediklerini belirten ING Türkiye Hukuksal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ticarette anlık gereksinimler için süratli ve zahmetsiz tahliller gerekebiliyor ve işletmelerimizin işlerinin başından ayrılmadan gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabilmesi daha değerli hale geliyor. Biz de müşterilerimizin iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedefliyor ve zahmetsiz bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Dijital dönüşümü stratejimizin merkezinde konumlandırarak dijitalleşmede öncü bankalar ortasında yer alıyor, yenilikler sunarak pazarı dönüştürüyor ve oyunun kurallarını tekrar yazıyoruz. Şubelere de kalıplara da sığmayan bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize kalıpların dışında hayatın içinde tahliller sunuyoruz. Müşterilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak ve onları finansal olarak desteklemek hedefiyle yeni bir kampanya geliştirdik. Bu kapsamda, işletmeler hem uçtan uca dijital bir tecrübe yaşayarak ING müşterisi olabiliyor hem de onlara sunduğumuz avantajlı kredi fırsatı ile işlerinin başından ayrılmadan nakit gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabiliyor. Yenilikçi eser ve hizmetlerimizle işletmelerimizin dijitalleşme süreçlerine katkıda bulunmaya ve onları finansal olarak desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.