DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

İGA, Geleceğin Havacılık Uzmanlarını Yetiştirmek İçin 1000 Stajyer Alıyor

İGA, Geleceğin Havacılık Uzmanlarını Yetiştirmek İçin 1000 Stajyer Alıyor

Türkiye’nin havacılıkta küresel ölçekteki en büyük projelerinden olan; dünya çapında küresel aktarma merkezi olma misyonu taşıyan İGA İstanbul Havalimanı, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından gençlerimizi iş hayatına hazırlayacak Ulusal Staj Programı kapsamında 1.000 üniversite öğrencisini, MT (Management Trainee) Programı’yla da 20 yeni mezunun işe alımını gerçekleştiriyor.

ABONE OL
Haziran 3, 2022 00:48
İGA, Geleceğin Havacılık Uzmanlarını Yetiştirmek İçin 1000 Stajyer Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin havacılıkta global ölçekteki en büyük projelerinden olan; dünya çapında global aktarma merkezi olma misyonu taşıyan İGA İstanbul Havalimanı, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından gençlerimizi iş hayatına hazırlayacak Ulusal Staj Programı kapsamında 1.000 üniversite öğrencisini, MT (Management Trainee) Programı’yla da 20 yeni mezunun işe alımını gerçekleştiriyor.

  • İGA, İstanbul Havalimanı’nda sağladığı istihdamla binlerce şahsa iş fırsatı sağlarken, geleceğin havacılık uzmanlarının yetişmesi ismine Ulusal Staj Programı kapsamında 1.000 stajyer ve MT Programı’yla da 20 yeni mezunu işe alacağını açıkladı.
  • İGA’nın dahil olduğu Ulusal Staj Programı ile ulusal ve memleketler arası firmaların yanı sıra iktisadın bel kemiği KOBİ ve start-upların yetenek kazanımı konusunda desteklenmesi hedefleniyor.
  • “Doğru İşe Hakikat İnsan” ideolojisi ile eşitlik unsurundan asla ödün vermeyen, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, kendine güvenen, sorumluluk sahibi, yeniliklere açık 1.000 kişiyi Ulusal Staj Programı kapsamında istihdam edeceğini duyuran İGA, gençlere Türkiye’ye havacılık dalında çağ atlatan İGA İstanbul Havalimanı’nda çalışma fırsatı tanıyor.
  • İngilizce düzey tespit imtihanına katılacak 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerinden seçilecek stajyerler, operasyonel üniteler yüklü olmak üzere, Terminal Operasyon, İGA PASS ve farklı departmanlarda vazife alacak.

    Management Trainee Programıyla 20 yeni mezuna iş imkânı…

  • Şirketlerin çalışma ortamlarını ve kültürlerini keşfedip deneyimleme imkânı sunan Talentopia.co, İGA ile ortaklaşa MT programı uyguluyor. 3 haftalık müracaat mühleti sonrası yeni mezunlar İGA İstanbul Havalimanı’nda çalışma fırsatı yakalıyor.
  • MT Programıyla İGA İstanbul Havalimanı’ndaki staja müracaat yapmak için talentopia adresi üzerinden müracaat yapılması gerekiyor.
  • İGA, iktisada kattığı paha ve gençlere yaptığı yatırımlar ile Türkiye iktisadına duyduğu inancın en kıymetli göstergelerinden birisinin, oluşturduğu istihdam olduğuna inanıyor.
  • On binlerce şahsa sağladığı iş gücüyle de değerli bir rol üstlenen İGA, staj programlarına sağladığı takviyeyle Türkiye’yle birlikte büyümek ismine elini taşın altına koyuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.