DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Filli Boya’dan Ev Dekorasyonuna İki Yeni Çözüm; Afilli ve Selleys

Filli Boya’dan Ev Dekorasyonuna İki Yeni Çözüm; Afilli ve Selleys

Afilli ve Selleys ile her gün yeni bir ev

ABONE OL
Haziran 3, 2022 03:00
Filli Boya’dan Ev Dekorasyonuna İki Yeni Çözüm; Afilli ve Selleys
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Afilli ve Selleys ile her gün yeni bir konut

Filli Boya, mesken bakımı ve hobi tahlilleri sunan Afilli ve Selleys eserleri ile konutunuzda kolay yenileme, bakım ve dönüşüm imkanı sağlıyor. Şahısların özgünlüklerini yansıtan yaratıcı dekorasyon aktiviteleri için ilham veren Afilli ve Selleys, tek duvar ve nesne boyama ile instagram köşeleri oluşturmak için trend renkler ve tahliller sunuyor.

Türkiye’nin ilham veren önder boya markası Filli boya, sektörel itibarına ve kategori uzmanlığına sadık kalarak yenileme ve geri dönüşümü yaratıcılık ve sanatsal merakla yapmak isteyen kullanıcılara yönelik konut bakımı ve hobi tahlilleri içeren iki yeni eser portföyünü tüketicilerle buluşturuyor. Mesken Bakımı ve Hobi kategorisine dair tahlil ve eserlerle tüketicileri yönlendiren, onları yeni ve yaratıcı mesken dekorasyon fikirlerini uygulamak için teşvik eden, başarılı projeler için ilham veren fikir ve yüksek kalitede eser tahlilleri ile onları motive eden Filli Boya, Afilli ve Selleys ile dost marka pozisyonunu daha da güçlendiriyor.

“Tüketici konut dekorasyonunda arayış içinde”

Nippon Paint Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dilek Uludağ, “Türkiye’nin en yaygın, en sevilen, en prestijli markası olarak Mesken Bakımı ve Hobi kategorisiyle tüketicilerimize yesyeni eserler sunuyoruz. Afilli ve Selleys yaratıcılığını ortaya çıkarmak ve kıymetlendirmek isteyen, dekorasyon ve dizaynda tekliflere açık olan, işlevsel eserlere meraklı, meskendeki ufak tadilatları ve dekorasyonu kendi yapmak isteyen ve bunun için yanlışsız eser arayan tüketicileri keyifli etmek üzere geliştirildi” dedi. Pandemi ile başlayan ve pandemi sonrası devam edecek yeni alışkanlıklar ve trendler oluştuğunu kaydeden İstek Uludağ şu değerlendirmelerde bulundu: “Ev dekorasyonuna ehemmiyet artıyor. Beşerler meskenlerinde daha sakin, huzurlu ortamlar arıyor. Konutlarını kendi hünerleriyle değiştirip dönüştürerek, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak istiyorlar. Pandemi sürecinde meskenlerinde ufak tamiratları kendileri yapabileceklerini fark ettiler ve bundan da keyif alıyorlar. Bu şartlarda eser çesidi ve uzmanlığı ile tecrübe yaratan markalar arıyorlar. Tüketicilerin 2021 yılı boyunca konutlarında yaptıkları dekorasyon aktivitelerine baktığımızda sayılar sahiden dikkat alımlı. Tüketiciler yüzde 35 duvar dekorasyonu, yüzde 30 eski mobilyaların yenilenmesi, yüzde 20 kapı, pencere onarma ve boyama, yüzde 29 nesne boyama süreçleri yapmışlar. Bu yıl da bu ilginin devam edeceğini öngörüyoruz. Bu noktada boya markasından beklentileri de muhtaçlığı olan tüm eserleri sunması ve onlara basitçe ulaşabilmeleri. Afilli ve Selleys’in her ayrıntı düşünerek hazırlanmış eserleri, tüketicilerin bu kategorideki tüm muhtaçlıklarını tam olarak karşılamaya aday.”

Meskeninizde sizi yansıtan instagram köşeleri yaratın

Trend renkleri, kolay ve çok sayıda yüzeyde uygulanabilen seçenekleri ile dekorasyonu hobi ile birleştiren Afilli, konutlarında küçük renk dokunuşlarıyla büyük dekorasyon farkları yaratmaktan hoşlanan tüketiciler için her gün yeni bir konut yaratabilecek alternatifler sunuyor. Filli Boya’nın eskileri yenilemek, meskenini güzelleştirmek, kendini yansıtmak isteyenler için geliştirdiği Afilli Multisurface Acrylic boyalar ile artık her yüzey süratlice tüketicilerin istediği renge dönüşebiliyor.

Afilli eser portföyünde seramik, metal, ahşap, PVC, plastik, taş, cam, kağıt, kumaş, duvar ve karton üzere yüzeylerde kullanılabilen Multisurface Acrylic ve Multisurface Acrylic Metallic boya; seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam üzere yüzeylerde kullanılabilen sprey boyalar, stensil koleksiyonu ve yardımcı eserler yer alıyor.

Konut eşyalarında yenileme, bakım, dönüşüm ismine tüketicileri yaratıcılıklarını kullanmaya imkan veren Afilli, tek duvarı boyama ile yaratıcılığını kullanarak konutunu dekore etmek, nesneleri ve mobilyaları boyayarak tamir etmek yahut yenilemek, tüm meskendeki iç ve dış tadilatlar, mutfak ve banyoyu yenilemek üzere pek çok aktiviteye imkan veriyor. Toplumsal medya kullanıcılarının özel köşeler oluşturması için ilham verici renkler sunan Afilli, kısa müddette tek duvarı ve aksesuarları boyamaya imkan vererek tüketicilere yaratıcılıkları için ilham veriyor.

Yenileme, bakım, dönüşüm bir ortada

Filli Boya’nın 25 bine yakın renk seçeneği ile ahenk içinde kullanılabilecek 72 farklı renk seçeneği ve üç farklı parlaklık düzeyi ile geniş bir kartelaya sahip Afilli Multisurface Acrylic ile çocuk odası mobilyaları ve eşyaları itimatla boyanabiliyor. Dekorasyonda tanınan bir renk olan siyahı seven tüketicileri memnun edecek tam siyah tonundaki Multisurface Acrylic boya; ipeksi mat parlaklığında, fırça-rulo izi bırakmayan, yüksek kapama gücüne sahip pürüzsüz doku sunan bir eser olarak dikkat çekiyor. Afilli Multisurface Acrylic Metallic boya kümesi da 16 farklı renk ile meskenlere istenilen renkte metalik ışıltılar katıyor. Afilli Sprey boya kümesinde Terracota Effect, Magnetic Chalkboard ve üç farklı rengiyle Stone Effect yer alıyor. Saksılara terracota yahut beton tesiri veren, duvarları bir dokunuşla manyetik karatahtaya dönüştüren eser, sprey boya tabancasıyla çok rahatlıkla uygulanabiliyor.

Tadilatta ayrıntıcı tüketiciler için süratli tahlil Selleys

Filli Boya’nın bir öbür Konut Bakımı ve Hobi tahlili; Avustralya’nın en yenilikçi markası Selleys, mesken içi ayrıntılardaki en yaygın küçük tadilat problemlerine yönelik olarak geliştirildi. Kolay ve süratli uygulanabilen Selleys eserleri duvarlarda temizleme, kapatma; köşe noktalar ve pervazlarda ise doldurma, onarma fonksiyonlarına sahip pratik tahliller sunuyor. Selleys portfoyünde, boya öncesi hazırlık yahut sonrasında eksik kalan alanların tamamlanması için eserler de yer alıyor.

Eser ailesindeki Sugar Soap, duvarlardaki çocukların bıraktığı izler yahut koyu lekeleri tek atakta temizliyor. Selley Spaktafilla Rapid ise duvarlarda berbat görünen delik ve çatlakları kapatarak 30 dakikada boyaya hazır hale getiriyor.

Bilhassa kapı, pencerenin duvarla birleştiği alanlarda oluşan ve doldurulması sıkıntı görünen boşluklar için üretilen Selley No More Gaps tek geçişte kapatıcılık sağlıyor. Selley No More Gaps Kahverengi seçeneği ise parkeler ile süpürgelikler ortasında oluşan boşlukların tek geçişte kapanması için geliştirildi.

Meskenleri süratle değiştiren Afilli ve Selleys eserlerine Filli Boya web sitesi, seçili Filli Boya satış noktaları ve Trendyol’dan çarçabuk ulaşabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.